توده – جرم تلگرام ایرانی رایگان خبر

توده – جرم: تلگرام ایرانی رایگان خبر علم و تکنولوژی

گت بلاگز اخبار حوادث قتل پسر به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه!

مردی که پسرش را به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه به قتل رسانده بود، به ‌13 سال حبس محکوم شد. 

قتل پسر به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه!

عبارات مهم : نشستن

مردی که پسرش را به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه به قتل رسانده بود، به 13 سال حبس محکوم شد.

به گزارش جام جم، 30 بهمن 89 مردی 50 ساله در ورامین با چاقو همسر و پسرش را مجروح کرد و متواری شد. پسر 22 ساله او به علت اصابت چاقو به سرش کشته شد، ولی مادر خانواده بعد از عمل جراحی جان سالم به در برد.

او به ماموران گفت: «روز حادثه، پسرم حسن روی اپن آشپزخانه نشسته بود و تلویزیون نگاه می کرد. همان موقع همسرم کامران از سر کار برگشت و به این عنوان اعتراض کرد. حسن به حرف پدرش بی اعتنایی کرد و شوهرم عصبانی شد. آنها با هم درگیر شدند و کامران با کارد آشپزخانه به پسرم حمله کرد. خودم را بین ارزش قرار دادم جهت همین چاقو به کتفم خورد و روی زمین افتادم. شوهرم چند ضربه به سر حسن زد و متواری شد.»

قتل پسر به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه!

تحقیقات پلیس بعد از سه سال به نتیجه رسید و متهم در هرمزگان دستگیر شد. او در جلسه محاکمه، در برابر درخواست دیه همسر مقتول، به قتل اعتراف کرد و گفت: «آن روز تازه از سر کار برگشته بودم و نمی دانم چه اتفاقی برایم افتاد که کنترلم را از دست دادم و روی خانواده ام چاقو کشیدم. من چند ضربه به پشت گوش پسرم زدم.»

در آخر دادگاه، قضات وارد شور شدند و متهم را به پرداخت دیه و 13 سال زندان محکوم کردند. دیوان عالی کشور نیز این حکم را تائید کرد.

مردی که پسرش را به خاطر نشستن روی اپن آشپزخانه به قتل رسانده بود، به ‌13 سال حبس محکوم شد. 

واژه های کلیدی: نشستن | خانواده | آشپزخانه | آشپزخانه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz