توده – جرم تلگرام ایرانی رایگان خبر

توده – جرم: تلگرام ایرانی رایگان خبر علم و تکنولوژی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری محمدرضا گلزار و شرکایش میلیاردها تومان از مردم می‌گیرند و هدیه کوچکی می‌‍‌دهند!

مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم سیما خبردرباره کاسبی بزرگی که تحت عنوان مسابقه کتاب‌خوانی در جریان است را عیناً تایید کرد تا بدهید ترتیب این پرسش مطرح باشد که آیا ای

محمدرضا گلزار و شرکایش میلیاردها تومان از مردم می‌گیرند و هدیه کوچکی می‌‍‌دهند!

محمدرضا گلزار و شرکایش میلیاردها تومان از مردم می گیرند و هدیه کوچکی می ‍ دهند!

عبارات مهم : مسابقه

مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم سیما خبردرباره کاسبی بزرگی که تحت عنوان مسابقه کتاب خوانی در جریان است را عیناً تایید کرد تا بدهید ترتیب این پرسش مطرح باشد که آیا این بخت آزمایی آنلاین با تایید مسئولان ارشد رسانه ملی در جریان است و آنها اتفاقی که در این شبکه در حال وقوع است را تایید می کنند؟

به گزارش «تابناک»، حواشی مالی مسابقه «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار که قرار است که از شبکه سوم سیما پخش شود، از هم اکنون محل نقد شده است و بعد از افشاگری «تابناک» راجع به روند این مسابقه، اکنون مسئولین شبکه سه گزارش «تابناک» را راجع به این «بازی پول» قبول کرده اند؛ مسئله ای که البته با سکوت مسئولین ارشد صداوسیما همراه شده است است.

در گزارش «تابناک» تاکید شده است بود، در شروع مسابقه برنده باش بعد از راه اندازی اپلیکیشن، پنج پرسش رایگان در اختیار شما قرار داده می شود و اگر به آنها، پاسخ درستی بدهید، تعداد سوالات مجاز شما کم نخواهد شد؛ ولی اگر جواب سؤال را اشتباه بدهید یا جواب نداده و آن را رد کنید، یکی از سهمیه پنج سؤال شما کم خواهد شد. در برابر هر پاسخ صحیح ۱۰۰ امتیاز جهت شما خواهد داشت و جهت هر جواب غلط ۵ امتیاز و جهت هر پرسش بی جواب رد شده است ۲۰ امتیاز به شما تخصیص داده می شود!

اکنون تصور کنید پنج پرسش را پیاپی اشتباه جواب دادید و دیگر فرصتی ندارید؛ باید چه کنید؟! بخش شیرین ماجرا جهت برگزارکنندکان همین جاست. می توانید پرسش بخرید و به سرعت در رده بندی اوج بروید! سازندگان این مسابقه بسته های ۲۵۰۰ تومانی تا ۲۰ هزار تومانی را عرضه کرده اند که متناسب با قیمت، ۳۰ تا ۱۴۴۰ پرسش را به آسانی به دست می آورید. اگر همه ۱۴۴۰ پرسش را بی پاسخ بگذارید نیز ۲۸۸۰۰ امتیاز به دست می آورید و با خرید بسته های بیشتری شانس بیشتری نسبت به دیگران خواهید داشت. برگزارکنندگان روی همین بخش حساب کرده اند که از این طریق رقمی بسیار نجومی به دست آورند و در نهایت گلزار نیز از این مسیر بالاترین دریافتی را در تاریخ تلویزیون داشته باشد.

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در خصوص شرح مسابقه ای «برنده باش» که در پوشش مسابقه کتاب خوانی برگزار می شود، گزارش «تابناک» را تایید کرد و گفت: «شرکت در این مسابقه همانطور که از ابتدا هم گفته شده است رایگان هست. بسته های مسابقه هم به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان در اپلیکشین مربوطه قرار دارد. پاسخ به سوالات این مسابقه وقت مشخصی دارد. اگر کسی در آن تایم نتواند به سوالات پاسخ دهد یا اگر کسی سری اول نتواند امتیازات مورد نیاز را به دست آورد جهت شرکت مجدد و زیاد کردن امتیاز با تصمیم شخصی، جهت شرکت مجدد می تواند بسته ها را خریداری کند…»

بنابراین تایید شد که اساساً بحث مطالعه مطرح نیست و پرسش های مطرح به وسیله این اپلیکیشن را می توان با سرچ گوگل نیز به سادگی پاسخ داد و این ماجرا صرفاً یک مدل بازی بخت آزمایی هست. در این چارچوب محمدرضا گلزار و شرکایش میلیاردها تومان از مردم می گیرند و کسر کوچکی از آن را هدیه می ‍ دهند! این همان مدلی که در همه بخت آزمایی ها مرسوم است.

اکنون که اطلاعات «تابناک» از سوی مسئولان شبکه سوم سیما تایید شد، باید دید تصویر العمل مسئولان ارشد رسانه ملی چیست؟ آیا بخت آزمایی مورد تایید ایشان است و آیا بعد از این اتفاق، شاهد صدور مجوز جهت بخش شخصی جهت بخت آزمایی آنلاین در همین قالبی که به وسیله تیم همراه گلزار انجام شده، خواهیم بود یا چنین امکاناتی در چارچوب شبکه سوم صداوسیما مشروعیت یافته است؟

محمدرضا گلزار و شرکایش میلیاردها تومان از مردم می‌گیرند و هدیه کوچکی می‌‍‌دهند!

واژه های کلیدی: مسابقه | مسابقه | محمدرضا گلزار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz