توده – جرم تلگرام ایرانی رایگان خبر

توده – جرم: تلگرام ایرانی رایگان خبر علم و تکنولوژی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتقاد است ولی فلسفه خودم را دنبال می‌کنم / برانکو

سرمربی پرسپولیس گفت: دوست داریم در مراسم خوش حالی قهرمانی بازی را ببریم. طبیعی است که سپیدرود جهت خراب کردن مراسم خوش حالی قهرمانی‌مان بازی می‌کند.

انتقاد است ولی فلسفه خودم را دنبال می‌کنم / برانکو

برانکو: انتقاد است ولی فلسفه خودم را دنبال می کنم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس گفت: دوست داریم در مراسم خوش حالی قهرمانی بازی را ببریم. طبیعی است که سپیدرود جهت خراب کردن مراسم خوش حالی قهرمانی مان بازی می کند.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با سپیدرود در هفته نهایی لیگ برتر اظهار کرد: آخرین بازی و مراسم خوش حالی قهرمانی را در پیش داریم. دوست داریم برابر هواداران مان بازی را به قشنگی و با برد تمام کنیم. از همه دوستان رسانه ای نیز بابت همکاری با ما تقدیر می کنم. انتطار دارم در آینده هم این روند را ادامه دهیم.

انتقاد است ولی فلسفه خودم را دنبال می‌کنم / برانکو

او ادامه داد: مورد نیاز می دانم از هواداران پرشور نیز تقدیر کنم که در تمام شهرها از ما حمایت کردند. به آقای گرشاسبی نیز تبریک خاص می گویم که از ما حمایت کردند. از کادر فنی نیز بابت همکاری ممنونم. بیشترین تمجیدها از بازیکنانم است که از همه مهمتر و با لیاقت ترند.

برانکو گفت: به علی کریمی هم تبریک می گویم که دلیری و اعتماد به نفس خودش را نشان داد و یک تیم کوچک را در اوضاع سخت تحویل گرفت و آن را در لیگ نگه داشت. فردا تیم حریف تلاش می کند مراسم خوش حالی ما را تلخ کند. این طبیعی ترین واکنش‌ها ورزشی است.

سرمربی پرسپولیس گفت: دوست داریم در مراسم خوش حالی قهرمانی بازی را ببریم. طبیعی است که سپیدرود جهت خراب کردن مراسم خوش حالی قهرمانی‌مان بازی می‌کند.

او افزود: امیدوارم فردا همه از بازی لذت ببریم و یک اتفاق جالب ورزشی باشد. دلمان می خواهد فردا با یک پیروزی شیرین فصل را تمام کنیم. البته کارمان تمام نخواهد شد و لیگ قهرمان ادامه دارد. علیپور و ربیع خواه را به علت مصدومیت نداریم.

سرمربی پرسپولیس راجع به انتقادات بی رحمانه ای که از او می شود گفت: به کاری که در تیمم کردم افتخار می کنم . این تیم در سه سال اخیر در کیفیتی قرار داده شد که استحقاقش را داشت. ما هم مثل همه کلوب های دنیا ضعف هایی داریم و شکست هایی خواهد بود. مخصوصا بعد از یک سری نتیجه های عالی. انتقادات هم مثل همه کلوب ها از ما می شود. ولی ما فلسفه خودمان را دنبال می کنیم. انتقادات می توانند جنبش و اراده مضاعفی به ما اضافه کنند. به همین خاطر فوتبال تا این حد زیباست و تنوع افکار آن را زیباتر می کند ولی آخرین حرف را نتیجه بازی می زند.

سرمربی پرسپولیس راجع به تمدید قرارداد بازیکنان گفت: هنوز این بحث بین کلوب و بازیکنان در جریان است با این حال با وجود بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سال آینده بهتر از این خواهیم بود.

انتقاد است ولی فلسفه خودم را دنبال می‌کنم / برانکو

در ادامه خبرنگاری با اشاره به حضور چندین ساعته بازیکنان پرسپولیس در اینترنت و همچنین کنترل بازیکنان بایرن مونیخ جهت حضور در این شبکه ها به وسیله سرمربی تیم پرسید و برانکو با بیان این که نمی توان بازیکنان را در این زمینه کنترل کرد، گفت: آن چیزی که هانگ گفته تنها در زمانی اتفاق می افتد که بازیکنان در کنار ما در حال تمرین هستند. عملا امکانش نیست که ۲۷ بازیکن را ۲۴ ساعته کنترل کنیم. مدتی بود گوشی تلفن همراه ها را جمع می کردند ولی الان یک بازیکن چهار پنج گوشی همراه دارد. البته ما به بازیکنان یادآوری می کنیم که نباید جهت خبر رسان تلگرام و اینستاگرام وقت زیادی بگذارند، ولی آنها را نمی توان منع کرد. کسی که این حرف را گوش نکند نتیجه اش در زمین مشخص خواهد شد و ما در زمین او را مجازات می کنیم.

برانکو افزود: این مسئله تمام بازیکنان دنیاست. آنها در گذشته ورق بازی می کردند و الان هم پلی استیشن آمده هست. شما به ما کمک کنید بگویید چه طور جلوی آنها را بگیریم؟ ما به آنها مدام توضیح می دهیم که چه نوع استوکی بپوشند ولی اگر بد بازی کنند می گویند شما به ما این استوک را پیشنهاد کردید. به همین خاطر بد بازی کردیم بنابراین ما تلاش می کنیم روی منطق بازیکنان کار کنیم ولی قبول دارم این پرسشها وجود دارد. حتی بعضی از بازیکنان در کشور عزیزمان ایران و دنیا بین دو نیمه خبر می فرستند.

سرمربی پرسپولیس گفت: دوست داریم در مراسم خوش حالی قهرمانی بازی را ببریم. طبیعی است که سپیدرود جهت خراب کردن مراسم خوش حالی قهرمانی‌مان بازی می‌کند.

او همچنین در مورد این که در کنار استانکو دومین مربی است که با پرسپولیس دو قهرمانی پی در پی را کسب کرده، اظهار کرد: استانکو یکی از بزرگترین مربیان است و من او را عالی ترین مربی کرواسی می دانم. قطعا او مربی با دانشی است و من ارتباط خوبی با او دارم و در زمینه های متفاوت باهم شرکت می کنیم. من شاهد دانش و توانایی او بوده ام و آروزی سلامتی و طول عمر برایش دارم. ما برابر هم در لیگ کرواسی بازی کرده ایم و جوان های زیادی در کنار او رشد کرده اند. استانکو اثر مثبتی در فوتبال کشور عزیزمان ایران و به خصوص پرسپولیس و سپاهان داشته است.

سرمربی پرسپولیس در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا بلاژویچ در مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس شرکت می کند یا نه، گفت: بلاژویچ مسئله جسمانی داشته و ناراحت است که نمی تواند به کشور عزیزمان ایران بیاید. او از قهرمانی بسیار خوشحال است و دوست داشت در کنار ما باشد. ولی امیدوارم فرصتی پیش بیاید تا به اینجا آمده و تا آن موقع شما کنفرانس ۲۴ ساعته برگزار کنید.

انتقاد است ولی فلسفه خودم را دنبال می‌کنم / برانکو

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکنان | پرسپولیس | سرمربی تیم | قرارداد بازیکنان | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz