توده – جرم تلگرام ایرانی رایگان خبر

توده – جرم: تلگرام ایرانی رایگان خبر علم و تکنولوژی

گت بلاگز علم و تکنولوژی تلگرام صوتی از امروز دو طرفه شد

تلگرام صوتی جهت بازدیدکنندگان ایرانی از امروز دو طرفه شد و بازدیدکنندگان ایرانی از روز شنبه توانستند به آسانی با سایر بازدیدکنندگان این شبکه در سراسر دنیا تماس

تلگرام صوتی از امروز دو طرفه شد

تلگرام صوتی جهت بازدیدکنندگان ایرانی از امروز دو طرفه شد و بازدیدکنندگان ایرانی از روز شنبه توانستند به آسانی با سایر بازدیدکنندگان این شبکه در سراسر دنیا تماس صوتی رایگان برقرار کنند.

خبر رسان تلگرام صوتی دو طرفه شد

تلگرام صوتی جهت بازدیدکنندگان ایرانی از امروز دو طرفه شد و بازدیدکنندگان ایرانی از روز شنبه توانستند به آسانی با سایر بازدیدکنندگان این شبکه در سراسر دنیا تماس صوتی رایگان برقرار کنند.

عبارات مهم : تلگرام
تلگرام از 10 فروردین سرویس صوتی رایگان خود را راه اندازی کرد ،‌این سرویس روز جمعه 25 فروردین به کشور عزیزمان ایران رسید ولی بازدیدکنندگان ایرانی دیروز اغلب دریافت کننده تماس بودند و نمی توانستند به بازدیدکنندگان دیگر زنگ بزنند ولی از امروز این تماس ها دو طرفه شده است است.

* بروز رسانی خبر رسان تلگرام نخستین گام جهت برای فعال سازی تماس صوتی

پس از دانلود آخرین نسخه ی برنامه تنها کاری که مورد نیاز است انجام دهید این است که از یکی از افرادی که توانایی تماس صوتی جهت وی فعال شده است است بخواهید تا با شما تماس بگیرد و بعد از آن شما می‌توانید از توانایی تماس صوتی بر روی خبر رسان تلگرام خود استفاده کنید.لازم به ذکر است این عنوان به علت تازه فعال شدن این شاخصه است و تا چند ساعت آینده بدون نیاز به این موضوع، آیکون تماس جهت تمام کاربرها اضافه شود. اگر دوست یا اقوام شما در کشور دیگری زندگی میکنند و یا اگر شخصی را می شناسید که این توانایی برایشان فعال شده، از وی بخواهید تا با خط شما یک تماس صوتی برقرار کند تا این امکان برایتان فعال شود.

* خبر صوتی تا چه میزان از داده های اینترنتی مصرف می کند؟

به گفته کارشناسان ،کیفیت تماس صوتی و حجم اینترنتی که مصرف می کنید به مدت وقت اتصال بستگی دارد، بطور مثال در یک تماس صوتی یک دقیقه ای حدود ۳۶۰ کیلوبایت حجم مصرف میشود که نسبتا مقرون به صرفه می باشد. ولی خبر رسان تلگرام جهت کاربرانی که نسبت به حجم و اینترنت خود حساس هستند نیز راهی اندیشیده، به طوریکه میتوان با وارد شدن به قسمت تنظیمات خبر رسان تلگرام و Data and Storage Settings، گزینه‌ی Use Less Data را فعال نمود تا با فشرده سازی و کم کردن کیفیت صدا، میزان مصرف داده نیز کم کردن یابد.

تلگرام صوتی از امروز دو طرفه شد

منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: تلگرام | ایرانی | رایگان | خبر | علم و تکنولوژی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz